Su Arıtma Cihazları ile Ne Kadar Tasarruf Sağlarız?

Su Arıtma Cihazları ile Ne Kadar Tasarruf Sağlarız?

Water promax su arıtma cihazı ile su içerisindeki partiküllerin çamurun ve tüm bakterilerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Cihazda bulunan aktif karbon filtre, suyun tadını su içerisindeki organik maddeleri, suyun doğal rengini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Su arıtma cihazında karbon filtre bulunmaktadır. Bu suyun daha sağlıklı bir şekilde arındırılmasını sağlar.

Arıtma cihazında bulunan temiz su tankı suyun hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca post karbon ile sudaki pH düzeyini ayarlayarak suyu zenginleştirir. Su arıtma cihazındaki mineral filtre ise suyun içerisindeki sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum ve diğer minerallerin ideal bir dengede tutulmasını sağlar. Su arıtma cihazları ile ne kadar tasarruf sağlarız? Denildiğinde ise su arıtma cihazı kullanarak kolaylıkla su tasarrufu sağlanabilir. Su arıtma cihazı kullanıldığında çeşme suyu içilebilir ve sağlıklı bir hale gelir. Böylece dışarıdan su almak gerekmez ve tasarruf doğal olarak sağlanmış olur.

Firmamız Hakkında Bilgiler

Water promax isimli frmamız 1999 yılında kurulmuştur. Alanında uzman ve son derece profesyonel bir kadro ile çalışmakta ve hizmet vermektedir. Geliştirilmiş teknolojik imkanlar doğrultusunda çalışmalarımız devam edilmektedir. Firmamız, su arıtma servisi firmaları içerisinde önde gelen bir isim olmayı başarmıştır. Firmamız için ilk kural müşteri memnuniyetidir. Ayrıca çevreye olan duyarlılığımız ve uzman çalışanlarımızla görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlarız. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak hizmet sağlarız.

Su Arıtma Cihazı İle Nasıl Tasarruf Sağlanır?

Su arıtma cihazı kullanmak bütçenizi koruyarak tasarruf etmenize bir katkı sağlar.

  • Bir ailenin su tüketimi ele alındığında su arıtma cihazı ile ciddi şekilde tasarruf sağlamak mümkündür.
  • 4 kişilik aile su tüketimi hesaplandığında ortalama olarak 4 litre su tüketildiğinde toplamda günde 16 litre su harcanır. Bu da bir damacana suyun çok kısa bir sürede bitmesine neden olur.
  • Water promax arıtma cihazı kullanarak çeşme suyu bakterilerden ve mikroplardan arındırılır.
  • Kullanıma uygun hale gelmiş olan çeşme suyu güvenli bir şekilde tüketilebilir ve böylece dışarıdan içme suyu almaya gerek kalmaz.
  • Yalnızca çeşme suyu kullanıldığından doğrudan bir tasarruf sağlanmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.